fbpx
⟵  Wstecz

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Nagłówek nie kłamie. Naprawdę chcemy nawiązać długofalową współpracę z fundacją, stowarzyszeniem, inicjatywą obywatelską lub organizacją pożytku publicznego.

Naprawdę chcemy tworzyć dla wybranej organizacji najbardziej kreatywne i efektywne kampanie reklamowe. Naprawdę chcemy robić to za darmo.

Wychodzimy bowiem z założenia, że każda firma powinna na swój sposób włączyć się w pomoc w realizacji celów społecznych. My sami czujemy taką potrzebę i dlatego zapraszamy do współpracy organizacje pozarządowe, oferując im to, co mamy najlepszego – swoją pracę.

Co chcemy zaoferować?

Proponowany przez nas zakres współpracy z wybraną organizacją pozarządową obejmie m. in. opracowanie strategii komunikacji marki, tworzenie pomysłów na kampanie reklamowe, wsparcie kreatywne i organizacyjne podczas produkcji, pomoc w planowaniu i zakupie mediów, wsparcie w czasie trwania kampanii oraz szczegółowe raportowanie wyników i badanie skuteczności działań.

Zależy nam wyłącznie na długofalowej współpracy obejmującej swoim zasięgiem kilka lat. Umowa między nami a wybraną organizacją pozarządową będzie wyglądała analogicznie do standardowej, ramowej współpracy na linii agencja-klient, z tą różnicą, że za całą swoją pracę nie będziemy pobierali żadnego wynagrodzenia.

Jak się z nami skontaktować?

Do końca marca czekamy na zgłoszenia zainteresowanych organizacji pozarządowych
pod adresem ngo@dziadekdoorzechow.com

W mailu do nas poprosimy o odpowiedź na 5 krótkich pytań, które będą dla nas rodzajem pierwszego briefu i pozwolą nam lepiej poznać Wasze wyzwania biznesowe i komunikacyjne.

Oto pytania:

1.

Czym się zajmujecie? Przybliżcie nam specyfikę Waszej działalności.

2.

Jakie problemy biznesowe chcielibyście rozwiązać nową komunikacją w perspektywie 2 lat?

3.

Jakie działania komunikacyjne realizowaliście do tej pory? Jaka była ich skuteczność?

4.

Jaki rodzaj komunikacji Wam się podoba? Prosimy o podesłanie kilku przykładów reklam, niekoniecznie z Waszej branży.

5.

Czego od nas oczekujecie? W czym możemy Wam najbardziej pomóc?


⟵  Wróć do listy