CashBill

Design, Kampania, Kreacja, Obsługa stała, Strategia

STRATEGIA

Klienci nie wyobrażają sobie zakupów w Internecie, bez systemów szybkich płatności online – CashBill jest jednym z nich.

Postanowiliśmy w dowcipny sposób zwrócić uwagę na komplikacje, które wynikają z wyboru opcji „płatność za pobraniem” i tym samym nakłonić odbiorców, do korzystania z opcji szybkich przelewów, które oferuje CashBill. Wywiady, które zostały przeprowadzone z naszą grupą docelową, sprawiły że jednym wspólnym i wzbudzającym spore emocje łącznikiem płatności online i płatności za pobraniem – jest postać kuriera.

CO POWSTAŁO

Usługę szybkich płatności postanowiliśmy pokazać w opozycji do płatności za pobraniem. W związku z tym, stworzyliśmy dwa spoty video prezentujące zabawne sytuacje związane z zakupami przez internet, a konkretnie z ich dostawą za pomocą kurierów.

Komunikujmy zalety CashBilla, dzięki ukazaniu sytuacji, które zdarzają się podczas dokonywania płatności za pobraniem i które nie do końca są dobre dla adresata przesyłki. Brak odliczonej kwoty to jeden z głównych powodów braku dostarczenia paczki.

Równocześnie pochylamy się nad losem klientów, którzy nie zawsze byli zadowoleni z usługi kurierskiej. Zapewniamy, że jest jedna rzecz o którą nie muszą martwić – płatności w CashBill. Stąd następujące hasło kampanii: „Następnym razem wybierz CashBill – szybkie płatności internetowe”.