Gulf – You’re the driver

Kampania, Kreacja, Obsługa stała, Program Lojalnościowy, WWW

STRATEGIA

Motoryzacja, którą znamy powoli przechodzi do historii. Producenci samochodów sukcesywnie obniżają pojemności silników, wprowadzają coraz większą ilość elektroniki w postaci ASR, ESP czy różnego rodzaju asystentów jazdy. Przez to współczesne samochody stają się nudne i pozbawione osobowości, a milionom kierowców na całym świecie odbiera się prawdziwą radość z jazdy.


Jednak dla fanów motoryzacji samochód to nie tylko bezduszny przedmiot czy środek transportu. To historia, emocje, przyjaciel, pasja i źródło czystej adrenaliny. Dlatego w kampanii, którą stworzyliśmy dla Gulf Polska pokazujemy, że prawdziwa radość z jazdy to liczba decybeli wydobywających się spod maski, ponadstandardowe przyspieszenie i ilość uderzeń serca kierowcy na minutę.

CO POWSTAŁO

W ramach kampanii, skierowanej do klientów indywidualnych oraz dystrybutorów przygotowaliśmy key visual oraz dwa spoty video emitowane w Internecie. 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY

Równolegle z kampanią wizerunkową wystartował program wsparcia sprzedaży “The Driver”. Program skierowany jest  do resellerów: warsztatów samochodowych, mechaników i sklepów motoryzacyjnych. Został on wsparty kampanią efektywnościową obejmującą formaty display, social media, mailing B2B oraz materiały POS.