fbpx
⟵  Wstecz

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Spokojne, bo z Łukowa

STRATEGIA

Malownicze krajobrazy łukowskich łąk znów przeniosły nas do krainy spokoju.

W kolejnej (już trzeciej!) edycji kampanii konsekwentnie podkreślamy rolę spokoju i wytchnienia w zabieganym świecie. Malownicze krajobrazy łukowskich łąk zwracają uwagę mieszkańców miast na to, że warto podarować sobie chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków i spojrzeć na rzeczywistość z zupełnie innej perspektywy.

KREACJA

Na ulicach największych miastach Polski zawisły billboardy, które w humorystyczny sposób zestawiają zjawiska i elementy charakterystyczne dla każdego z miast.

Kampanię marki Lumiko skierowaliśmy do mieszkańców miast, którzy narażeni są na życie w pośpiechu każdego dnia. Pod względem wizualnym postanowiliśmy podążać wyznaczoną wcześniej ścieżką i kontynuować założenia wypracowane podczas poprzednich kampanii.

Do współpracy zaprosiliśmy rysownika Marcina Wolskiego, którego indywidualny styl doskonale wkomponował się w charakter kampanii.

DZIAŁANIA SOCIAL MEDIA

W ramach kampanii realizowaliśmy konkurs na Facebooku, w którym uczestnicy wchodzili w rozmowę z chatbotem, opowiadali mu o swoim wymarzonym śniadaniu, dołączali zdjęcia oraz grafiki.

Kolejnym elementem kampanii były działania w mediach społecznościowych, które obejmowały szereg postów nawiązujących do kampanii outdoorowej. W ramach działań w serwisie Facebook przeprowadziliśmy także konkurs z wykorzystaniem chatbota. Zadaniem uczestników konkursu było opisanie swojego kreatywnego śniadania poprzez podanie składników, które należy (ich zdaniem) położyć na maśle.

⟵  Wróć do listy