Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków

KARIERA

Aktualnie szukamy!
  • Social media / Content manager

    SM
    Zakres obowiązków:
    • Zarządzanie profilami marek klientów w SM
    • Tworzenie planów komunikacji w SM w oparciu o plany marketingowe klientów i wytyczne strategiczne
    • Tworzenie treści (copywriting, wytyczne graficzne, scenariusze video/animacji)
    • Zarządzanie budżetami mediowymi (tworzenie mediplanów, zakup mediów, konfiguracja i optymalizacja reklam)
    • Opracowywanie koncepcji aktywacji i konkursów w SM
    • Analiza i raportowanie działań w SM
    • Udział w prezentacjach przetargowych agencji
    • Obsługa influencer marketingu dla klientów
    Czego szukamy
    • Pasji do mediów społecznościowych oraz zdolności do tworzenia angażujących treści
    • Umiejętności adaptacji do szybko zmieniających się trendów
    • Dobrej organizacji pracy własnej i pełnej samodzielności
    • Samodzielności, proaktywności, komunikatywności, otwartości na nowe wyzwania
    • Doświadczenia przynajmniej 3 letniego na podobnym stanowisku
    ️ Mile widziane:
    • Doświadczenie w pracy z badaniami (ilościowymi, jakościowymi)
    • Aktywny udział w pracach kreacji przy przetargach kreatywnych
    Co oferujemy
    • Praca w pełni zdalna
    • Dostęp do kursów i szkoleń
    • Praca dla dużych klientów z wielu branż
    • Nowoczesne narzędzia pracy
    • Pracę w agencji z ponad 20 nagrodami kreatywnymi i efektywnościowymi
    • Pakiet zdrowotny i sportowy

Zawsze szukamy utalentowanych ludzi z niesamowitą energią, chcących tworzyć coś więcej niż reklamy.

Prosimy o podsyłanie portfolio + CV, nawet jeśli po lewej stronie nie znajdziesz opisu stanowiska, które mogłoby Cię interesować. W takiej sytuacji po prostu napisz na kariera@dziadekdoorzechow.com
Będziemy starać się odpowiedzieć na każdego maila.