fbpx
Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Żywy dowód

STRATEGIA

Jubileusz Centrum Praw Kobiet to doskonała okazja, aby pokazać, w jaki sposób fundacja pomagała kobietom od 1995 roku.

Centrum Praw Kobiet to fundacja, która w 2019 roku obchodzi 25-lecie swojego istnienia. CPK pomaga kobietom doświadczającym przemocy domowej. Celem kampanii było przedstawienie skutków działań fundacji, które mają charakter długoterminowy. Chcieliśmy pokazać, że CPK nie niesie jedynie doraźnej pomocy, ale realnie zmienia życie ludzi i ich rodzin.

KREACJA

Historia Pani Ewy i jej rodziny jest żywym dowodem na to, że działalność CPK ma sens.

W kampanii opowiadamy prawdziwą historię Pani Ewy. Kobiety, która jako jedna z pierwszych 25 lat temu skontaktowała się z CPK. Tłem dla historii staje się list, datowany na 1994 rok. To w nim Pani Ewa opisuje swoje problemy. Ten kontakt z Centrum Praw Kobiet pozwolił na to, aby życie jej, jak i jej rodziny zmieniło swój bieg.

KOMUNIKACJA W MEDIACH SPOŁECZNOŚCIOWYCH

Na profilach Centrum Praw Kobiet w serwisie Facebook oraz Instagram publikowaliśmy treści zachęcające użytkowników do wzięcia udziału w zbiórce na rzecz fundacji.

Kampania z okazji jubileuszu Centrum Praw Kobiet była obecna także w mediach społecznościowych. Publikowaliśmy nie tylko treści związane ze spotem, ale także posty zachęcające do udziału w zbiórce na rzecz CPK oraz informujące o jubileuszowej gali.

WYNIKI

Kampania wpłynęła na wzrost świadomości marki oraz pomogła zebrać rekordową liczbę wpłat

Oprócz wzrostu świadomości, efektem kampanii stała się także poprawa wizerunku organizacji mierzona w skali NPS, a wartość pieniężna wpłat wzrosła 4-krotnie. 

⟵  Wróć do listy
Wordpress Popup Plugin Free