Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

"Dom Mody" Domodi

STRATEGIA

Udowadniamy, że Polacy mają swój styl i potrafią ubierać się dobrze.

Zapraszamy na stronę internetową Klienta domodi.pl.

Dużym wyzwaniem stało się dla nas wyróżnienie marki na tle konkurencji, która w swojej komunikacji jest do siebie bardzo podobna. Wyróżnienie domodi.pl miało nastąpić, na poziomie pokazania marki jako polskiego gracza w kategorii. Naszym konceptem chcieliśmy pokazać, że prawdziwa moda nie jest zarezerwowana tylko dla paryskich pokazów czy londyńskich fashion weeków, ale możemy ją także obserwować na rodzimych ulicach. Polacy mają swój styl i ubierają się dobrze.

KREACJA

W naszym „domu mody” uczestnikami pokazu zostali mieszkańcy kamienicy.

Każdy z nas zna pewną starszą panią, która bacznie patroluje poczynania swoich sąsiadów. Ten polski element wykorzystaliśmy do stworzenia naszej interpretacji „domu mody”. Przewrotnie pokazaliśmy go jako jedną z polskich kamienic. Narratorem historii została Pani Krysia – starsza pani obserwująca z balkonu swoich sąsiadów. W rolę modeli wcielili się mieszkańcy kamienicy. Każdy ze swoim indywidualnym stylem. A my, jako widzowie, obserwujemy ich niemalże jak modelki oraz modeli na wybiegach.

SESJA ZDJĘCIOWA

W sesji zdjęciowej wystąpili bohaterowie spotu.

Kampania była wzbogacona dodatkowo o sesję zdjęciową, w której wystąpili bohaterowie spotu. Efektem pracy fotografa stały się zdjęcia w streetwearowym stylu pokazujące modną polską ulicę. 

⟵  Wróć do listy