fbpx
⟵  Wstecz

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

"Dom Mody" Domodi

STRATEGIA

Udowadniamy, że Polacy mają swój styl i potrafią ubierać się dobrze.

Zapraszamy na stronę internetową Klienta domodi.pl.

Dużym wyzwaniem stało się dla nas wyróżnienie marki na tle konkurencji, która w swojej komunikacji jest do siebie bardzo podobna. Wyróżnienie domodi.pl miało nastąpić, na poziomie pokazania marki jako polskiego gracza w kategorii. Naszym konceptem chcieliśmy pokazać, że prawdziwa moda nie jest zarezerwowana tylko dla paryskich pokazów czy londyńskich fashion weeków, ale możemy ją także obserwować na rodzimych ulicach. Polacy mają swój styl i ubierają się dobrze.

KREACJA

W naszym „domu mody” uczestnikami pokazu zostali mieszkańcy kamienicy.

Każdy z nas zna pewną starszą panią, która bacznie patroluje poczynania swoich sąsiadów. Ten polski element wykorzystaliśmy do stworzenia naszej interpretacji „domu mody”. Przewrotnie pokazaliśmy go jako jedną z polskich kamienic. Narratorem historii została Pani Krysia – starsza pani obserwująca z balkonu swoich sąsiadów. W rolę modeli wcielili się mieszkańcy kamienicy. Każdy ze swoim indywidualnym stylem. A my, jako widzowie, obserwujemy ich niemalże jak modelki oraz modeli na wybiegach.

SESJA ZDJĘCIOWA

W sesji zdjęciowej wystąpili bohaterowie spotu.

Kampania była wzbogacona dodatkowo o sesję zdjęciową, w której wystąpili bohaterowie spotu. Efektem pracy fotografa stały się zdjęcia w streetwearowym stylu pokazujące modną polską ulicę. 

⟵  Wróć do listy