Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Powermix

STRATEGIA

L’Oreal Professionnel Powermix to produkt do pielęgnacji włosów, który dobierany jest każdorazowo podczas konsultacji z fryzjerem ekspertem.

Pielęgnacja włosów nie jest usługą, którą często sprzedaje się w salonach fryzjerskich. Kobiety pielęgnują włosy w domu, na własną rękę, często przy wykorzystaniu domowych sposobów, takich jak np. produkty spożywcze. Podczas rozmów z przedstawicielkami grupy docelowej dowiedzieliśmy się, że każda kobieta zna niejedną historię o domowej pielęgnacji, która kończy się spektakularną porażką i zniszczeniem włosów.

KREACJA

Postanowiliśmy prowokacyjnie założyć fikcyjną markę – Le’Defaite
(z francuskiego „Porażka”).

Marka przez kilka dni w internecie reklamowała swoje bardzo kontrowersyjne produkty. Wśród nich wysuszające włosy jajko, oklejający miód, przetłuszczający majonez oraz podrażniający skórę głowy ocet jabłkowy.

STRONA WWW

Dla Le’Defaite stworzyliśmy także sklep do zamawiania produktów.

Po kliknięciu, strona rozsypywała się i pojawiało się hasło kampanii, aby nie testować ”sprawdzonych” sposobów na pielęgnację włosów.

DRUGI ETAP KAMPANII

W drugim etapie kampanii, do tej samej grupy docelowej, która wcześniej widziała Le’Defaite, skierowaliśmy kolejne komunikaty.

Tym razem mówiliśmy już bezpośrednio o konieczności doboru zindywidualizowanej pielęgnacji. Namawialiśmy do zaprzestania eksperymentów i wybrania pielęgnacji polecanej przez ekspertów L’Oreal Professionnel.

⟵  Wróć do listy