Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Bądź pewna zmian

STRATEGIA

Kobiety zmieniają fryzjera, gdy chcą zmienić swoją fryzurę, a obecny stylista nie proponuje nic nowego. To nasz moment.

Po rozmowach z fryzjerami i przedstawicielkami grupy docelowej dowiedzieliśmy się, że więź zadowolonej klientki z jej fryzjerem jest bardzo mocna. Szukaliśmy zatem momentu, w którym kobiety zmieniają fryzjera – ten przypada zazwyczaj w momencie planowania zmiany stylizacji włosów.  W oparciu o ten insight stworzyliśmy platformę komunikacyjną „Bądź pewna zmian”, która ma za zadanie pozycjonować Salony Expert jak ekspertów od zmian fryzury.

KREACJA

Często czujemy potrzebę zmiany, ale obawiamy się rezultatów.

Jest prawdopodobnie wiele sposobów na to, aby sprawdzić swoją decyzję, jednak prawdziwie cieszą nas tylko te decyzje, które podejmujemy z pozycji serca. Gotowość do zmiany, przede wszystkim, trzeba poczuć w sobie.

Podstawą do powstania kampanii, stała się metamorfoza ambasadorki L’Oreal Professionel – Katarzyny Sokołowskiej – Była to zmiana koloru włosów z brązu na jasny, platynowy blond. W ramach kampanii stworzyliśmy spot z udziałem Kasi, która tłumaczy w jaki sposób podejmować ważne decyzje. Komunikacja marki objęła swoim zasięgiem social media, display, prasę i materiały POS w Salonach Expert.

CONTENT VIDEO

Kampanie wzbogaciliśmy również o beauty tutoriale produktowe w formie video.

Filmy są częścią jednej z pięciu osobnych kampanii, promujących kultowe produkty do stylizacji włosów z serii Techni.ART. W tutorialach prezentowane są różne warianty stylizacyjne nowej fryzury Kasi Sokołowskiej, wykreowane przez eksperta fryzur z Salonów Expert L’Oreal Professionnel.

⟵  Wróć do listy