Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Spokojne, bo z Łukowa

STRATEGIA

Malownicze krajobrazy łukowskich łąk znów przeniosły nas do krainy spokoju.

W kolejnej (już trzeciej!) edycji kampanii konsekwentnie podkreślamy rolę spokoju i wytchnienia w zabieganym świecie. Malownicze krajobrazy łukowskich łąk zwracają uwagę mieszkańców miast na to, że warto podarować sobie chwilę wytchnienia od codziennych obowiązków i spojrzeć na rzeczywistość z zupełnie innej perspektywy.

KREACJA

Na ulicach największych miastach Polski zawisły billboardy, które w humorystyczny sposób zestawiają zjawiska i elementy charakterystyczne dla każdego z miast.

Kampanię marki Lumiko skierowaliśmy do mieszkańców miast, którzy narażeni są na życie w pośpiechu każdego dnia. Pod względem wizualnym postanowiliśmy podążać wyznaczoną wcześniej ścieżką i kontynuować założenia wypracowane podczas poprzednich kampanii.

Do współpracy zaprosiliśmy rysownika Marcina Wolskiego, którego indywidualny styl doskonale wkomponował się w charakter kampanii.

DZIAŁANIA SOCIAL MEDIA

W ramach kampanii realizowaliśmy konkurs na Facebooku, w którym uczestnicy wchodzili w rozmowę z chatbotem, opowiadali mu o swoim wymarzonym śniadaniu, dołączali zdjęcia oraz grafiki.

Kolejnym elementem kampanii były działania w mediach społecznościowych, które obejmowały szereg postów nawiązujących do kampanii outdoorowej. W ramach działań w serwisie Facebook przeprowadziliśmy także konkurs z wykorzystaniem chatbota. Zadaniem uczestników konkursu było opisanie swojego kreatywnego śniadania poprzez podanie składników, które należy (ich zdaniem) położyć na maśle.

WYNIKI KAMPANII

Kampania przyniosła wspaniałe efekty.

Efekty kampanii odbiły się nie tylko na świadomości odbiorców, ale także na sprzedaży, która wzrosła nie tylko podczas trwania kampanii, ale także poza nią. 

⟵  Wróć do listy