Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Lumiko - Social media

Masła i sery Lumiko powstają w spokoju na Równinie Łukowskiej. Sielską aurę i zaciszną atmosferę tego miejsca przenosimy z powodzeniem do komunikacji marki w social mediach.

Zdjęcia nie oddałyby baśniowego klimatu okolic Łukowa, dlatego fanpage Lumiko postanowiliśmy prowadzić wyłącznie przy wykorzystaniu ilustracji. Każdy publikowany przez nas post jest specjalnie przygotowaną i dedykowaną danej okazji grafiką.

Z naszych badań kreacji wynika, że komunikacja w nawiązaniu do dnia czy okazji (real time marketing) publikowana na profilu Lumiko, angażuje użytkowników średnio 3,5 raza bardziej. 

Pastelowe kolory i malownicze widoki to jednak zaledwie tło dla najważniejszych bohaterek komunikacji – krów z Łukowa. Ich przygody stanowią oś narracji wszystkich tworzonych przez nas treści.

Zainspirowani spokojem łukowskiej równiny i jej mieszkanek, sami przyjęliśmy spokojną strategię w zakresie interakcji z fanami.

Aby móc reagować na każdą wypowiedź z humorem i wdziękiem, zaprojektowaliśmy serię sympatycznych rysunkowych gifów z krowami w roli głównej.

Wraz z wdrożeniem nowej strategii i kreacji, przyszły efekty.

Efekt prowadzonych przez nas działań dał się zauważyć zarówno w rosnących zasięgach postów, jak i zwiększonej liczbie reakcji użytkowników. W przeciągu sześciu miesięcy od października 2018 do marca 2019:

⟵  Wróć do listy