Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Druga strona relaksu

STRATEGIA

Lusette ma dwie strony, z których jedna nie jest oblana czekoladą. Tak samo jest z naszym relaksem.

Elementem wyróżniającym Lusette na tle innych wafelków są dwie strony, z których tylko jedna jest oblana czekoladą. Podobnie dwie strony powinien mieć relaks. Kobiety niepotrzebnie ukrywają to, że ich odpoczynek może być mało ambitny, czy rozwojowy. A przecież nie ma nic złego w oglądaniu memów z kotami czy binge watchingu wenezuelskich seriali. Jeśli jest to coś, co daje Ci relaks – nie wstydź się tego.

KREACJA

„Druga strona relaksu” - to hasło kampanii zachęcające do pokazania swojej drugiej, mniej „instagramowej” wersji relaksu.

„Druga strona relaksu” to kampania marki Lusette namawiająca do przełamania instagramowej konwencji pokazania idealnego życia poprzez prezentację swojego typowo „odmóżdżającego” sposobu na odpoczynek. Marka pokazała tym samym, że nie ma dobrych lub złych sposobów na relaks. Jeśli sprawiają nam przyjemność, wszystkie są dobre.

KOMUNIKACJA W SOCIAL MEDIACH

W ramach kampanii stworzyliśmy konkurs konsumencki z warunkiem zakupu produktu.

Zorganizowaliśmy konkurs, w którym użytkownicy mogli podzielić się właśnie takim sposobem na relaks i wygrać atrakcyjne nagrody: iPhone’y oraz dedykowane bluzy z nadrukiem. Komunikacja konkursu odbywała się w mediach społecznościowych – na Facebooku i Instagramie marki, profilach influencerów (m.in. Maja Bohosiewicz, Monika Mazur) kanałach displayowych, a także w materiałach POS. Kampanię uzupełnił landing page www.drugastronarelaksu.pl, na którym można było wgrać swoje konkursowe zgłoszenie. Warunkiem udziału w konkursie było zakupienie 3 produktów oraz opisanie swojego niestandardowego sposobu na relaks.

⟵  Wróć do listy