Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Cherrissimo

STRATEGIA

Praliny Cherrissimo mogą być doskonałym prezentem dla samego siebie.

Praliny Cherrissimo są postrzegane przez konsumentów jako doskonały prezent dla drugiej osoby. Celem kampanii było podkreślenie, że praliny mogą stać się bardziej codziennym produktem, kupowanym bez specjalnych okazji, po prostu dla siebie. Intensywny tryb życia współczesnych kobiet powoduje, że często brakuje im chwil tylko dla siebie, kiedy mogłyby odetchnąć, odprężyć się i zrelaksować w swoim własnym towarzystwie. Praliny Cherrissimo mogą być doskonałym prezentem podarowanym bardzo ważnej osobie – sobie, a ich zakup nie musi być związany ze specjalną okazją.

KREACJA

Odprężająca kąpiel i smak pralin Cherrissimo - tak właśnie może wyglądać idealny wieczór z kimś naprawdę ważnym - ze sobą.

W najnowszej kampanii „Zanurz się w chwili” marka Cherrissimo przekonuje, że każdy moment wyrwany z zabieganej rzeczywistości to wyjątkowy prezent, jaki kobieta może podarować samej sobie. Idealnym dopełnieniem takiego czasu może być delektowanie się smakiem pralin Cherrissimo.

Na potrzeby kampanii powstał spot,

w którym bohaterka bardzo pieczołowicie przygotowuje się do spędzenia wieczoru z kimś naprawdę wyjątkowym – z samą sobą. Odprężająca kąpiel, elegancki strój, relaksująca muzyka, blask świec i smak pralin Cherrissimo wprowadzają romantyczny nastrój w jej mieszkaniu.

WYNIKI KAMPANII

Dzięki kampanii marka zdobyła pozycję lidera segmentu wiśni w alkoholu

Efekty kampanii przełożyły się nie tylko na sprzedaż, ale także na wzrost rotacji produktów oraz osiągnięcie pozycji lidera wśród dostępnych na rynku słodyczy z wiśniami w alkoholu. Zasięg kampanii pokrył prawie 85% grupy docelowej. 

⟵  Wróć do listy