Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Duch Karpat

STRATEGIA

Energia i moc lasu potrafi przywrócić równowagę nie tylko sobie, ale także człowiekowi, który z nim obcuje. 
W Karpatach, jest to Duch Karpat.

Duch Karpat to energia, która zapewnia równowagę. To dzięki niej las, jako ekosystem, sam powraca do równowagi. Jednak Duch Karpat może dać spokój i równowagę także Tobie.
Kontakt z naturą samoistnie daje wyciszenie i harmonię. Dokładnie tak, jak dzieje się to samoistnie w karpackim lesie.

KREACJA

Skupiamy się na surowej i prawdziwej naturze. Odkrywamy przyrodę z szacunkiem, pokorą dostosowując się do zasad, które panują w karpackich lasach.

W postach i na stronie WWW pokazujemy, że Karpackie jest blisko natury, że jest tam, gdzie odzyskuje się harmonię, że jest prawdziwe.

Dlatego regularnie wybieramy się na fotograficzne wycieczki w okolice Karpat. Uwieczniamy wtedy produkt w prawdziwej naturze, podkreślając jednocześnie fakt, że marka Karpackie opiera się na autentyczności i naturalności.

KREACJA

Strona internetowa karpackie.pl łączy w sobie różne oblicza piwa Karpackie: Ducha Karpat, produkty oraz działalność CSR marki.

Już od wejścia wita nasz historia Ducha Karpat i ścieżka dzwiękowa, która pozwala nam usłyszeć jego tajemniczy szelest.

Następnie prezentujemy całą gamę piw Karpackie, by na końcu zapoznać użytkowników z zasadami, które przygotowaliśmy we współpracy ze stowarzyszeniem „Z Szarym Za Płotem”, które prowadzi działania na rzecz ochrony zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem wilków.

http://www.karpackie.pl

⟵  Wróć do listy