Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

By w końcu móc powiedzieć Uff...

STRATEGIA

Reklamy i programy telewizyjne budują w nas przeświadczenie, że remont to wspaniała przygoda, a cały jego proces będzie przebiegał gładko.

Tymczasem prawda jest taka, że remont to wyjątkowo trudne i stresujące doświadczenie.

Ze względu na tak duży rozdźwięk pomiędzy oczekiwaniami a realizacją, denerwujemy się jeszcze bardziej. Dlatego wspólnie z PORTA pokazujemy remont z jego wszystkimi blaskami i cieniami.

Montaż drzwi jest zwykle ostatnim etapem remontu. To moment, w którym wreszcie możesz powiedzieć „Uff…”. Dokładnie to uczucie chcieliśmy pokazać w naszej kampanii.

KREACJA

W spotach reklamowych skupiamy się na haśle „Uff…” i przeciągamy je dalej. Nasi filmowi bohaterowie nie wypowiadają ani jednego słowa. To raczej wyrazy dźwiękonaśladowcze grają tu główne role.

Dla tej kampanii stworzyliśmy cztery spoty: film główny oraz trzy krótsze formy pokazujący nowe usługi PORTA.
Każda z nich jest wykorzystywana w kampanii digitalowej.

KREACJA

Podczas pracy na planie, zadbaliśmy także o przygotowanie sesji zdjęciowej.

Jej efekty można było zobaczyć w reklamach prasowych.

Nasza kreacja pojawiła się w takich pismach jak: Twój Styl, Dobre Wnętrze, M jak mieszkanie, Architektura – Murator, Budujemy Dom oraz Czas na Wnętrze.

Reklamy będą pojawiały się także w przyszłych numerach, podczas premier kolejnych usług specjalnych oferowanych przez PORTA.

AKTYWACJA

Start kampanii połączyliśmy z organizacją konkursu.

Zadanie polegało na opisaniu swojej najciekawszej historii związanej z remontem.

Na potrzeby aktywacji zaprojektowaliśmy dedykowany landing page, z pomocą którego użytkownicy mogli przesyłać zgłoszenia.

Użytkownicy ochoczo angażowali się w zabawę – zebraliśmy ponad dwa tysiące historii, a każda z nich rozbudowana i pełna emocji. Było co czytać!

⟵  Wróć do listy