Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Remontowe nauczki

STRATEGIA

Remont wymusza na nas opanowania wielu nowych umiejętności w krótkim czasie. Łatwo wtedy o błąd, którego pewnie udałoby się uniknąć komuś z większym doświadczeniem.

A co gdyby najważniejsze lekcje dotyczące remontowania zebrać w jednym miejscu? Być może wtedy osoby, które remontują po raz pierwszy, miałyby ułatwione zadanie?

Podchodząc do remontu z szeroką wiedzą i doświadczeniem profesjonalistów, moglibyśmy przygotować się na ewentualne wpadki i zaradzić im z odpowiednim wyprzedzeniem, by w końcu móc powiedzieć „Uff…”.

KREACJA

Stworzyliśmy serię dziesięciu krótkich filmów, w których dzielimy się remontowymi doświadczeniami i nauczkami, które z nich wyniknęły.

W każdym filmie aktor w zabawny i przystępny sposób opowiada o remontowych wpadkach, a także radzi, jak ich uniknąć.

Filmy zostały umieszczone na specjalnie zaprojektowanym landing page PORTA, który zaprojektowaliśmy na potrzeby aktywacji.

KREACJA

Ale filmy to nie wszystko! Dla tej kampanii stworzyliśmy także poradnik w formie
e-booka, który zawiera piętnaście dodatkowych remontowych nauczek.

E-book można pobrać ze strony https://remontowenauczki.porta.com.pl/ po podaniu adresu e-mail. Jednocześnie poradnik pełni rolę lead magnet tej kampanii.

Odbiorcy znajda w nim piętnaście lekcji dotyczących remontu, które pozwolą im uniknąć wpadek i lepiej przygotować się do czekających ich prac.

⟵  Wróć do listy