Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Po miejscowemu

STRATEGIA

Nie chcemy już „zwiedzać” zatłoczonych kurortów z betonu. W podróżowaniu coraz cześciej chodzi o poznanie perspektywy tzw. „lokalsa”.

Podróżując chcemy poczuć życie lokalnych mieszkańców. Ze wszystkimi blaskami, ale i cieniami. Naszym celem było zaproszenie ludzi do zwiedzania małych, lokalnych miejsc i miejscówek. Takich, o których wiedzieć mogą tylko mieszkańcy danych miejscowości, wsi, okolic.

KREACJA

Stworzyliśmy stronę internetową pomiejscowemu.pl, która jest nietypowym przewodnikiem po małych, nieznanych i bardzo lokalnych miejscach.

Zadaniem użytkowników było dodawanie na mapie kolejnych pinezek z ciekawymi miejscówkami, a najlepsze z nich miały szansę zawalczyć o ciekawe nagrody w konkursie. Do wygrania były kamery sportowe, vouchery turystyczne i aparaty fotograficzne, a dodatkowo trzy najciekawsze opisy znalazły się pod kultowymi zakrętkami produktów Tarczyn.

Liczba zgłoszonych miejscówek: 1303

BRANDING

By dotrzeć z komunikacją poza digital, wykorzystaliśmy opakowania produktów Tarczyn.

Na opakowaniach umieściliśmy specjalnie zaprojektowanie etykiety, których design był inspirowany polskimi miejscówkami – zielonym lasem, górską chatką, czy pięknym morzem.

SOCIAL MEDIA

Do udziału w kampanii zaprosiliśmy influencerów podróżniczych, m.in. Łukasza Supergana, Mewę w locie oraz Świat Włóczykija.

Ich zadaniem było opisanie swoich ulubionych miejscówek w postach na Instagramie i zachęcenie użytkowników do wzięcia udziału w konkursie. Decyzja o wykorzystaniu kanałów influencerów podróżniczych okazała się strzałem w dziesiątkę, ponieważ wkrótce po publikacjach liczba zgłoszeń konkursowych zaczęła szybko rosnąć!

⟵  Wróć do listy