Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Pyszna radość

STRATEGIA

Jednym z najlepszych wyzwalaczy przyjemności są nasze pasje i zainteresowania. Niezależnie od tego czy są codzienne, zwykłe i proste czy ekstremalne i niestandardowe.

Zależało nam, by w kampanii zaangażować użytkowników i zachęcić ich do dzielenia się z innymi swoimi zainteresowaniami.

Dlatego połączyliśmy markę z hasłem „Pyszna radość!”, by pozycjonować wafelki Góralki jako idealnego towarzysza wszelkich zajawek i pasji.

KREACJA

Wiosenna kampania marki Góralki opierała się na konkursie, w którym zachęcaliśmy użytkowników Instagrama do dzielenia się swoimi nietypowymi zajawkami.

Kampanię podzieliliśmy na dwa etapy:

1. W pierwszym zapraszaliśmy do pokazania swoich nietypowych zajawek w formie postów. Spośród wszystkich zgłoszeń influencer Ernest Musiał wybrał finalistów, którzy przeszli do etapu drugiego,

2. W drugim etapie udostępniliśmy prace finalistów na Instagramie marki Góralki i zachęcaliśmy społeczność do głosowania na najlepsze z nich za pomocą reakcji.

 

KONKURS

Do udziału w konkursie zgłosiło się 400 osób chętnych do pochwalenia się swoimi pasjami.

Wśród naszych zajawkowiczów możemy wyróżnić rysowników, artystów, sportowców, fotografów, wędkarzy, pszczelarzy, a nawet ogrodnika!

Pokazuje to, że konkurs wafelków Góralki dotarł do prawdziwych pasjonatów oraz specjalistów w swoich zajawkach.

Nagrodą główną było 2x 5000 zł na na realizację swojej pasji. Dodatkowo wśród najbardziej kreatywnych głosujących przyznaliśmy 20 zestawów wafelków.

INFLUNCER

Zadaniem influencera, Ernesta Musiała, było zachęcenie użytkowników do wzięcia udziału w konkursie oraz wyłonienie zwycięzców.

Zależało nam, by wybrany influencer posiadał kilka zajawek, a jego profil kojarzył się z pasją do życia, sportu, gier, aktywnością oraz przyjaźnią.

Ernest pełnił rolę jednoosobowego jury wyłaniającego 15 finalistów oraz ogłaszającego wyniki każdego z etapów konkursu.

Posty i stories Ernesta wygenerowały łącznie ponad 100 tysięcy wyświetleń i ponad 3 tysiące aktywności użytkowników Instagrama.

⟵  Wróć do listy