Napisz do nas

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Ułatwiamy wybór wakacji

STRATEGIA

Żeby spędzić tydzień w niebie, Polacy udający się na urlop muszą najpierw przeżyć miesiąc w piekle poszukiwań idealnej wycieczki.

Trudność podjęcia decyzji bierze się z niemożliwej do ogarnięcia liczby dostępnych ofert turystycznych. Niepewni kryteriów wyboru, zniechęceni sprzedażową nachalnością i przytłoczeni odpowiedzialnością za udany wyjazd dla całej rodziny, konsumenci na rynku turystycznym czują się jak „dzieci we mgle”.

Wakacje.pl jako największy agent turystyczny na polskim rynku podjął się misji ułatwienia Polakom wyboru wymarzonej wycieczki. Posiadając sieć 135. salonów sprzedaży i agregując na swoim portalu wycieczki z ponad 100 biur podróży, Wakacje.pl chcą być dla Polaków wakacyjnym „inteligentnym panelem sterowania”, dzięki któremu konsumenci mogą w prosty sposób porównać dostępne oferty turystyczne, a następnie zarezerwować i kupić wycieczkę w tym samym miejscu, bez przechodzenia na stronę touroperatora.

KREACJA

Insight o trudności wyboru stał się punktem wyjścia dla stworzenia scenariuszy do dwóch spotów.

Żeby precyzyjnie wytłumaczyć widzom, w jaki sposób Wakacje.pl ułatwiają wybór wycieczki, zebraliśmy najpopularniejsze pytania i wątpliwości klientów i pozwoliliśmy marce na nie odpowiedzieć. „Głosem” marki został aktor Rafał Mohr, a w produkcji udział wzięło dziewiętnaścioro aktorów oraz stopy masażystki „Madame Lee”.

Kampania objęła swoim zasięgiem telewizję, outdoor, radio oraz social media. W jej ramach powstała również dedykowana sesja zdjęciowa, reklama radiowa oraz billboard sponsorski.

⟵  Wróć do listy