Fizjoterapia Marcin Mach

Kampania, Kreacja, Strategia

FIZJOTERAPIA TO ZŁOŻONE ZAGADNIENIE

Bo nie zawsze tam gdzie boli, jest przyczyna bólu

Marcin specjalizuje się w pomocy fizjoterapeutycznej osobom, które uprawiają sport. Jest rehabilitantem kilku znanych krakowskich sportowców. Jego celem było poszerzenie swojego rynku o osoby, które uprawiają sport hobbystycznie, są amatorami, a ból mięśni i stawów blokuje ich przed poświęcaniem się sportowym pasjom. Co ważne ich ból nie zawsze wynika z przebytych kontuzji – wtedy dla tej grupy docelowej wiadome jest to, że rehabilitacja jest konieczna. Walczyliśmy raczej o osoby z bólem wywołanym przez wieloletnie zaniedbania, które można szybko naprawić.

CEL

Zachęcić do przyjścia na rehabilitacje osoby, które są sportowymi amatorami i odczuwają ból nie wynikający bezpośrednio z przebytej niedawno kontuzji.

WYZWANIE

Nasza grupa docelowa uważa, że gdy nie było kontuzji, fizjoterapia nie jest potrzebna, a na ból próbowali już wszystkiego.

PRAWDA

W rozmowie z Marcinem dowiedzieliśmy się, że fizjoterapia patrzy na ciało jako na połączone łańcuchy mięśni. Przyczyna bólu niekoniecznie musi być tam, gdzie sam ból.

ODPOWIEDŹ

Pokazać, że odczuwanie bólu w danym miejscu nie, znaczy, że problem tkwi w tym samym miejscu.

CO POWSTAŁO?

Reklamy print, które Marcin umieścił w kilku krakowskich siłowniach i klubach sportowych.