Książka z okazji Dnia Dziadka

Design, Kreacja

STRATEGIA

Postanowiliśmy stworzyć kampanię dla wszystkich marzycieli, zanim każdy z nich zostanie dziadkiem. Dzień Dziadka to święto wszystkich dziadków, a w związku z tym, że dziadek ten występuje także w nazwie i logo naszej agencji – to święto jest również nasze.

KREACJA - KSIĄŻKA

,,Fotel dziadka” to książka dla dzieci, która opowiada o sile marzeń. Główny bohater książki, tytułowy fotel, zachęcony przez codzienne, barwne i niesamowite historie, które dziadek opowiada swoim wnukom, zaczyna wierzyć w nieznany sobie świat i postanawia sprawdzić istnienie zupełnie nowej rzeczywistości znajdującej się poza pokojem, w którym mieszka. Wbrew niedowierzaniu i szyderstwom ze strony innych mebli znajdujących się w pokoju, fotel dziadka postanawia opuścić dom i tym samym zaczyna spełniać swoje marzenia.

(…) ,,W tym świecie dobrych rzeczy
Jest bardzo, bardzo wiele.
A najlepszą z nich jest to,
Że są w nim marzyciele.” (…)

SŁUCHOWISKO

Warto sięgać poza horyzont i realizować swoje marzenia, dlatego postanowiliśmy przekazać tą ideę w formie wierszowanej bajki dla dzieci. Warto podkreślić, że bohater naszej książki nie jest postacią fikcyjną! Fotel dziadka istnieje naprawdę. To fotel, który niegdyś należał do dziadka jednego z założycieli agencji – Alberta Stęclika. Pomagał opowiadać dziadkowi Alberta najlepsze historie, których wnukowie słuchali z wypiekami na twarzy. Teraz fotel znajduje się w biurze  naszej agencji i pomaga tworzyć reklamy.

,,Fotel dziadka” został  przez nas wydany w formie ilustrowanej książki, którą można nabyć na Allegro oraz w formie audiobooka, do którego głosu udzielił Ireneusz Załóg, znany m.in. z dubbingu wielu bajek dla dzieci.  Audiobook powstał we współpracy z Jakubem Jerszyńskim z Sounds Good.

Kampania Fotel Dziadka to zaproszenie do spełniania marzeń, więc zapraszamy!