fbpx
⟵  Wstecz

DZIADEK NIE LUBI CIASTECZEK

Ale musi je mieć
na wypadek wizyty wnuczków
Cookies na tej stronie
gulf gulf

Vito i Bella

STRATEGIA

Komunikacja nowego produktu marki Lubella miała za zadanie budować atrakcyjność i aspiracyjność w młodszych grupach odbiorców.

By osiągnąć ten cel, skupiliśmy się na elemencie grywalizacji, a także na postaciach youtuberów Vito i Belli, którzy wspólnie z marką tworzyli Płatki Choco Game.

Zależało nam, by zaprojektowany content był naturalny dla influencerów i dzięki temu, dobrze dopasowany do ich odbiorców. 

KREACJA

Naszym priorytetem było przygotowanie aktywacji dla fanów gamingu, której integralną częścią będzie konkurs. Byliśmy odpowiedzialni nie tylko za działania strategiczne, ale i landing page, na którym odbywała się cała aktywacja.

Użytkownicy mieli za zadanie odgadywanie zaginionych haseł, do których wskazówki pojawiały się w mediach społecznościowych Lubelli oraz Vito, a także na opakowaniach płatków. Odnalezione hasła należało wpisać na przygotowanym landing page.

Na potrzeby aktywacji opracowaliśmy pomysł kreatywny, architekturę komunikacji, mechanikę konkursu, a także czuwaliśmy nad jego koordynacją oraz przygotowaniem kreacji na potrzeby mediów społecznościowych. 

KREACJA

Na potrzeby kampanii przygotowaliśmy nie tylko działania strategiczne, ale i landing page, na którym odbywała się cała aktywacja.

Byliśmy też odpowiedzialni za opracowanie pomysłu kreatywnego, architektury komunikacji, mechaniki konkursu, jego koordynację oraz przygotowanie kreacji na potrzeby mediów społecznościowych. 

INFLUENCERZY

Twarzą kampanii od samego początku byli Vito i Bella, jedni z najpopular- niejszych youtuberów specjalizujących się w Minecrafcie.

W storytellingu skupiliśmy się na opowieści o zaginionych płatkach. Konkurs rozpoczynało wideo na kanale Vito, w którym przedstawiał on nowy produkt oraz fabrykę płatków, a wszystko to… w grze Minecraft!

Zadaniem influencerów była nie tylko promocja konkursu, ale i współpraca przy stworzeniu kształtu płatków. 

Na ich kanałach pojawiały się wskazówki konkursowe, a część nagród była brandowana marką Vito Shopu. 

⟵  Wróć do listy